| alexboss1498 a întrebat:

Cei care mai jucati Gta San Andreas ma ajutati si pe mine la o misiune va rog mult nu pot trece de misiunea Wrong Side of the Tracks. Va rog cum trec de ea?

1 răspuns:
| bortanradu a răspuns:

Te referi la misiunea asta : http://www.youtube.com/watch?v=HvV0mKh7B8o.
E destul de enervanta. Cand am jucat pentru prima data la GTA San Andreas mi-au trebuit 10 incercari sa o gat dar am gasit metoda ca sa o fac mai repede uneori chiar din prima incercare.
Ca sa ii omori pe tipii de pe tren du-te cu motocicleta fix langa ei (sa fii in dreapta lor) ca sa poata fii omorati mai usor (sa nu stai in spatele trenului, pentru ca o sa fie greu de lovit de la asa o distanta).
Cand esti in dreapta lor, departeazate de tren dar ramanand paralel cu directia lui pentru ai lovii mai usor (daca o sa stai la un cm de tren o sa fie aproape imposibil de lovit). Sper ca am explicat destul de bine pentru ca nu ma prea pricep la explicat. Daca nu ai inteles uitate la video-uri pe YouTube si incearca sa adoptezi aceeasi pozitie ca si ceilalti jucatori si pana la urma vei reusi.