| MyNameIsEarl a întrebat:

Salutare, TPU! De 1 zi tot mi se opreste PC`ul... Stiti cumva de ce?
Sa explic: Stau cateva minute cu el pornit ( aproximativ 15 minute ) apoi se blocheaza/opreste din senin... stiti ceva ce s-a intamplat de se opreste asa?

2 răspunsuri:
| wowmentol a răspuns:

Am patit si eu!
Trebuie sa bagi un nou windowswinking

| Zenithf a răspuns:

Sunt mai multe variante, fie ca trebuie sa reinstalezi windows, fie ca trebuie doar sa cureti coolerul de la procesor, sau sa verifici priza sa vezi ca are impamantare. Un prieten de-a meu s-o dat de ceasul mortii ca nu stia ce problema are, ca calculatorul lui mergea in alta parte dar cand era la el zicea ca se supraincalzeste (avea si termometru care ii indica temperatura procului) si se oprea. Nu avea priza cu impamantare si d'asta se inchidea. happy