| xxxyyyzzz a întrebat:

De 2 zile am o problema cu League of legends.
Cand vreau sa ma conectez dureaza foarte mult pana ma conecteaza. Apoi imi tot apare un mesaj care zica ca a avut loc
o eroare necunoscuta si ca a trimis un raport. Cand vreau sa joc un joc nu se incarca si imi apare acelasi mesaj. Daca ma duc la profil nu se incarca si imi apare acelasi mesaj. Daca vreau sa schimb iconita de invocator nu se incarca. Am incercat sa dezinstalez jocul si sa il reinstalez dar nu merge. Ei zic ca eroarea este din cauza lor. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai depinde pe ce regiune esti. De obicei EUW ( Europa de Vest ) nu merge deoarece mereu pica serverele acolo. Daca esti pe EUNE ( Europa Nord si Est ) ar trebui sa mearga in general. Sau probabil le floodeaza cineva toate serverele, daca nu te poti juca tu si ai reinstalat jocul, inseamna ca nici altii nu pot. Asteapta pana se remediaza problema sau cauta pe site-ul lor daca serverele sunt online sau nu. Sau pe forum uita-te ce scriu ceilalti, vezi daca lor le merge. Nu prea ai ce sa faci, daca zic ca este din cauza lor, inseamna ca chiar e. Funda?