| vibeantonio a întrebat:

de cateva zile am o problema, am gta san andreas am luat samp de pe site lor am instalat am pus in fisierul de san andreas tot dup tutorial si imi spune asa :
Intru in samp, pe server, se incarca putin, dau new game, si dup se inchide jocul si zice ca nu stiu ce versiune a gta=ului este nu stiu cum... si intr-un tutorial zice ca daca zice asta sa iau nu stiu ce san andreas patcher, l-am luat si iarasi si asta zice unknown version... va rog frumos daca stiti ajutati-ma dau funda.
Multumesc frumos big grin

1 răspuns:
| ToKen a răspuns:

Man tu trebuie sa iti iei cea mai noua vresiune de gta samp, si sa o instalezi in folderul unde ai gta san andreas simplu, bagi sv lor si asta e tot, si eu joc samp si nu am folost nu stiu ce patch-uri happy