| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU de ceva timp ma plictisesc graoaznic si as dori daca se poate o recomandare a unui joc care sa ma tina in priza, un joc car sa fie dstul de cechi caci pc-ulmeu e din 2008 asa ca prea mare lucru nu o sa pot juca.Astept recomandari, multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| King18name a răspuns:

Age of empire 2! E un joc de strategie, foarte tare! poti juca online pe Game ranger!
Sigur iti va merge, nu trebuie sa ai un pc performant!winking
E greu pana inveti cum sa joci, poti descarca record game-uri, si asa inveti repede!

| Blackpitbul a răspuns (pentru King18name):

Problema e ca eu nu prea sun un amator de jocuri de strategie evntual moba-uri

| King18name a răspuns (pentru Blackpitbul):

Ok. nu am inteles ce ai vrut sa zici.