| Alexandru600 a întrebat:

De curand am achizitionat o Tastatura Marvo KG749. Este iluminata, dar lumina se opreste dupa un interval de timp in care tastatura nu este folosita.( 3-5 minute, sau ceva de genul ). As vrea sa stiu daca as putea schimba asta, Pentru ca vreau sa lumineze incontinuu ( Am achizitionat si un mouse, iar mouse-ul lumineaza mereu )

Si da, Normal ca dau funda xDD.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Daca ai driver, instaleaza-l si umbla pe la setari. 95% e de la setari si 5% tastatura nu e buna. GL

| Alexandru600 explică (pentru Nemessys):

Nup. N-are driver! tongue Cred.

1 răspuns: