| HoriaStan a întrebat:

De curand am terminat Outlast, si acum vreau sa ma joc WhistleBlower dar nu imi apare... Daca dau Continue si imi da ultima misiune.Raspunsul-ui care ma poate ajuta ii dau funda!

5 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Trebuie sa descarci dlc-ul separat si il pui in folderul cu outlast-ul original.

| HoriaStan explică (pentru StoicaAndi):

Si de unde il pot downloada si mai exact in ce folder il pun? Ai skype?
Daca da adauga-ma live:horia_stan

| HoriaStan explică (pentru StoicaAndi):

Eu am Oultast-reloaded si acum instalez Outlast WhistleBlower-reloaded

| StoicaAndi a răspuns (pentru HoriaStan):

Daca acel outlast are in jur de 4-5gb inseamna ca numai trebuie sa il pui in folderul cu outlast original.Dar daca are 1-2, 5gb inseamna ca e doar dlc si trebuie sa il pui in folderul in care e jocul, adica acolo unde dai sa il incepi.Si cand intri in joc, ai acolo o optiune cu outlast whistleblower si dai acolo si il joci.

| RedBarrels a răspuns:

You do not have a DLC for whistleblower.