| seby00 a întrebat:

De unde sa descarc un server gata facut de Counter-Strike, dar sa se poata conecta alti playeri, ca am descarcat multe servere si nucui unul n-a mers, dau funda cine imi da un server functional!

12 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si chiar daca vei gasi unul bun, tot vei avea nevoi de un host.

| seby00 explică (pentru Jipa95):

Da-mi id tau plz

| Jipa95 a răspuns (pentru seby00):

Chiar nu pot sa-ti ofer id-ul meu imi pare rau

| seby00 explică (pentru Jipa95):

Macar te rog mult axplicami ce trebuie sa fac am windows 7 ce trebuie sa fac ca sa functioneze

| Jipa95 a răspuns (pentru seby00):

Frate, iti trebuie cam 100 ron pe luna pentru un host, si trebuie sa-l faci tu de la 0 serverul, pe net nu gasesti mare lucru, iti zic din propria experienta. Este foarte greu.

| seby00 explică (pentru Jipa95):

Urat de tot alta optiune nu exista sa mearga

| Jipa95 a răspuns (pentru seby00):

Nu prea.

| seby00 explică (pentru Jipa95):

Adica nu mrea?

| Jipa95 a răspuns (pentru seby00):

Daca nu te pricepi, mai bine nu te baga, pierzi timpul degeaba e foarte greu, cum ti-am mai explicat

| Vargau97 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/45MB5EQG90FD/Server-WAR-gata-facut-rar.html

Daca esti la RDS/RCS si ai windows XP se pot conecta si altii in cazul in care nu indeplicensti ambele conditii trebuie sa cumperi host si primesti serverul de la firma

| seby00 explică (pentru Vargau97):

Am windows 7 si am internet romtelecom

| seby00 explică (pentru seby00):

Va merge?