| RaduHack a întrebat:

Salutare TPU, ieri m-am reapucat de Pokemon Battle Arena vortex ..Stie cineva care este site-ul unde poti cauta pokemoni pentru a le vedea evolutia..la ce sunt buni, cat de buni sunt, la ce nivel evolueaza..si daca se poate sa imi spuna cineva deunde imi cumpar "mingi" dinalea unde prind pokemoni.
Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Yuzoo a răspuns:

Aici este cel mai bun site unde vezi toate atacurile la ce level vrei, evolutii, locatia pokemonului tooooot ce vrei. Cauta pokemonul dorit si iti arata toate datele acestuia.

http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Main_Page

| RaduHack explică (pentru Yuzoo):

Multumesc, e foarte bun.Mai am o intrebare..Cand dau sa ma bat pot folosi doar 2 pokemoni ..sti de ce? eu am 5 dar numai 2 ii pot folosii

1 răspuns: