| Personna a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri bune care v-au placut sau va plac pentru PC (nu pentru console)? Multumesc! dau funda

P. S.tonguerototype imi merge bine, deci calculatorul este destul de bun. Nu vreau lucruri extravagante ca modern warfare 3 (Call of Duty)

Răspuns Câştigător
| darkcloud256 a răspuns:

Assasin's Creed 1, 2, Seriile Call of duty, Medal of honor ( 2010), Need for speed, Mafia 1, 2, Saint's row 1, 2, 3 ( apare in curand), Dragon age 1, 2, Starcraft, Warcraft, Deadspace, Sims, Portal, Postal, Halo, Star wars the force unleashed 2, 1, mai intereseaza-te pe net, uita-te pe youtube la topuri ca gasesti tu. PS : Daca ti-a placut prototype, pe 24 aprilie apare 2.

2 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Jazz JackRabitt 2 daca vrei un joc mai vechi care iti ramane in amintire mult timp...Joaca cu iepurele rosu ca e mai bun
Mai sus am glumit, daca vrei jocuri calumea incearca Postal 1, 2, 3
Portal 1,2, minecraft,seria tycoon, heroes V, Dead Space 2, halo,Gothic 1, 2, 3, Risen, Dragon age 1, 2, Serious sam 1, 2 SI MULTE ALTELE
Du-te la magazin de jocuri prin oras si copiele numele apoi le descarci de pe net

| Gigasetal140 a răspuns:

Assassins Creed (1, 2 si Brotherhood)(Revelations in curand), Bionic Commando, Prince of Persi 5.