| PiTicuCasaMoaraFetili a întrebat:

Imi puteti zice si mie daca exista "Trade HACK " pe metin? ssi daca "DA" imi puteti zice si mie unu? Dati-mi si LINK-ul * FUNDA *

1 răspuns:
| DeejaYang a răspuns:

Unu. Exista Trade Hack pe Metin2, dar nu poate fi folosit pe Ro, sau alte metine care folosesc programe Anti-Hack gen HackShield sau alte minunatii.

Doi. Lasa-te de hack-uri, poti primi ban permanent pe E-Mail / IP daca te prinde o singura data, si nu poti primi unban nici daca esti Dumnezeu.

Deci, nu ar trebui sa joci cu prostioare pentru copii care joaca din plictiseala.