| DanielSilaghi a întrebat:

Salutare TPU imi ziceti de unde as putea descarca RavenSword,ca in magazin play imi cere bani, daca nu se poate imi ziceti niste jocuri asemanatoare cu skyrim da pe telefon

1 răspuns:
| ItzKimuraTPU a răspuns:

Daca incerci sa ei RavenSword crack va avea un virus.Intotdeauna drumul mai sigur este mai bun.Pe telefon nu gasesti jocuri RPG decat gen cu elemente(japoneze).Eu ti-as recomanda pe PC un joc mai misto(PC este mai performant decat tableta) ce se numeste Gothic.Bafta!