| Trickster a întrebat:

Ma plictisesc și caut jocuri pentru pc/Android cât de cât faine, pe care le pot termina în câteva zile sa zicem (probabil unii vor da exemple gen Brawl Stars etc) și preferabil offline. Am un pc cartof și exceptând minecraft și alte jocuri vechi, nu am mai văzut sa îmi ducă ceva. Specific ca am 2gb ram. De asemenea, pe telefon mai am câteva speranțe, dar nici acolo nu am cine știe ce specificatii (procesor Qualcomm snapdragon 425, 16gb memorie și 2gb ram. Ah, da, și sunt satul de jocuri tip runner (Subway Surf etc) și de jocuri tip cele de la DVloper (Granny etc)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dani420 a răspuns:

Deci aveam aceeasi problema fra. Fa ce am făcut si eu. Search pe google/Youtube cu top jocuri 2011/2012, etc. Găsești un joc care ti place, te uiti la un gameplay, apoi intri pe google din nou. Scrii numele jocului, plus cerințe de sistem. Daca îndeplinești cat de cat cerințele de la minim, il poți descărca, si hf. Daca mai e ceva, nu ezita sa ma întrebi happy