| SkyFire a întrebat:

Salutare TPU,
Ma stie cineva de ce imi da eroare la Brawl Busters cand ma loghez si imi apare imaginea Brawl Busters si se incarca dupa ma scoate afara si spune ca Xtrap has crashed. Daca imi spune cineva de ce si cum se remediaza Funda. happy

1 răspuns:
| ronantheodor a răspuns:

Probabil nu l-ai instalat corect, se mai intampla. Incearca sa-l mai instalezi odata si daca nu merge, mai da-i putin pe Google. Daca nu gasesti, da-i add pe Yahoo la ronantheodor si da un buzz.