| Theo_Theo_1992 a întrebat:

Salutare TPU mi-am instalat outlast RELOADED si cand intru in el imi da o eroare: This applications has failed to start because MSVCR100.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem. Ce trebuie sa fac va rog frumos ajutati-ma! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus crackul?
Daca este pus atunci reinstaleaza jocul!

| Theo_Theo_1992 explică (pentru anonim_4396):

Crack/binaries si dupa am doua foldere Win32 si Win64 (cracku s-a luat odata cu jocul)

| Theo_Theo_1992 explică (pentru anonim_4396):

Crack/Binaries si dupa am doua foldere Win32 si Win64 (cracku s-a luat o data cu jocul)

| Theo_Theo_1992 explică (pentru Theo_Theo_1992):

L-am reinstalat din nou dar tot aceeasi eroare imi da...te rog frumos ajuta-ma!

| Theo_Theo_1992 explică (pentru Theo_Theo_1992):

S-a ma ajute cineva ca imi doresc sa joc acest joc va rog ajutati-ma