| LamaIeEe a întrebat:

Salutare TPU, mi-am schimbat procesorul săptămână aceasta si a trebuit sa îmi schimb windows-ul, fiind prima data am urmat un ghid online care mai mult m-a ametit. Ii dau reebot, îmi ajunge la install, intru fac partițiile si ajunge la fereastra cu Expanding windows files/Installing features etc si după Exanding windows mă scoate din acel meniu si se restarteaza tot. Cineva care ma poate ajuta? Dau fundita

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da; serviciul de asistență clienți al Micro$oft. Ai luat legătura cu ei?