| DarthNiger a întrebat:

Salutare TPU, nu am mai jucat Metin2Ro cam de 6 ani, cum mai sta treaba acolo? s-a mai schimat ceva? e mai popular?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a mai schimbat, dar în rău.Nu mai sunt servere, nu s-au făcut update-uri, recenzile sunt slabe ...Sor dus vremurile alea

| DarthNiger explică (pentru anonim_4396):

Nu mai sunt servere? sau a facut fuziune? ce s-a intamplat cu conturile pe care jucatorii le aveau pe serverele vechi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DarthNiger):

Ok,mai sunt servere, dar foarte puține, au foarte puțin playeri