| Alexutzu04742 a întrebat:

Salutare TPU parintii mei miau cumparat de curand o tastatura si un mouse gaming de la urage si tastatura mi-a luat razna de cate ori apasa butonul tab o ia razna aceseaza totul se misca imaginea si cand intru pe counter strike sa imi vad scorul apoi iau mana de pe buton nu dispare scorul de ce?

2 răspunsuri:
| M3taX a răspuns:

Si de unde au luat-o? De la mana a 12-ea laughing? Intreaba-i pe parintii tai daca mai au bonul ca sa o returneze ca e stricata laughing

| cosminc a răspuns (pentru M3taX):

Bine zis rolling on the floor))))) Nare ce sa mai faca cu tastatura laughing si eu am avut un prieten de-al meu care ii s-a intamplat la fel dar el o avea de cativa ani laughing)))