| Deliric1 a întrebat:

Salutare TPU, recent am facut rost de un GameMod roleplay pentru samp, nu am nici o problema la el doar ca, caut pe cineva care sa imi instaleze si mie un script de masini am incercat dar nu ma pricep si inca 2 probleme minore, cine poate sa imi lase un mesaj privat cu idu sa vorbim!

1 răspuns:
| Grumpy123 a răspuns:

Te pot ajuta. Le am cu scriptu...pawno.etc. Dar imi dai owner pe server YM!: Sami_boss. 2011 Am si eu o intrebare ai FS-ul de masini?