| Dobrinx a întrebat:

Salutare TPU, sper sa nu gresesc categoria, am cautat ceva cu IT dar nu am vazut.

Am o intrebare simpla la care nu am gasit raspuns pe google.

As vrea sa imi fac singurel o aplicatie pentru Android [am eu cateva idei, sunt la inceput etc.]

Si intrebarea suna cam asa: Dupa ce termin aplicatia, cati bani pot face pe o reclama? Adica, care este modul de plata?

Ex pun o reclama de 30 sec si castig 0, 1$?

Ceea ce vreau sa dezvolt cu aceasta aplicatie se bazeaza foarte mult pe modul de plata din reclame. Imi trebuie un raspuns simplu gen:

"Pe reclama x de 30 sec primesti 0.1$"

Multumesc pentru ajutor Team! big grin

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Da, 0.1 sau depinde de reclama.