| TpuMarius a întrebat:

Spuneti-mi va rog la metin2 hammer cum sa fac ca sa fiu mai bun, sa am armura si atacurile mai puternice, aproape toti ma omoara dintr-o lovitura si sabia si armura si rest obiectelor is toate plus9.
Dau funda celui care imi spune ce sa fac sau daca are cont sa mile faca el mai bune.
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Salut incearca sa pui pe iteme status, adica daca esti saman sau sura inteligenta 2k pe toate war pe toate putere si ninja dexteritate sa fie si semiom pe lehappy sper ca te-am ajutat bafta pa

| TpuMarius explică (pentru ItsMyTime):

Cum adica sa pun putere?

| TpuMarius explică (pentru ItsMyTime):

Ce inseamna 2k