| tdy a întrebat:

Sunt in cautarea unui 'sistem' VR.
Mentionez de la inceput ca habar nu am cu ce se mananca si am si un buget redus, ar dori acei ochelari VR de inceput pentru ceva mai lite gen Euro Truck Simulator 2 si daca imi place sa pot cumpara restul adica cele pentru ambele maini sa pot juca Half Life Alyx, caut aici un sfat pentru ce sa imi cumpar pentru ca am vazut ca sunt mai multe marci care merg in general pe aceste 2 jocuri, care ar fi varianta mai ieftina? Si inca ceva, merita sa cumpar SH sau e risc mare de Teapa?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| 239 a răspuns:

Depinde cat de redus e bugetul, poti gasi pe Emag si ieftin si scump

| tdy explică (pentru 239):

Hai sa lasam bugetul, vorba aia nu chiar cel mai scump. Dar modelul ma interesează din cauza ca doar unele sunt compatibile cu niște jocuri și tot asa.