| serau999 a întrebat:

Tableta mea, este la incarcat, daca o scot 20 de secunde se inchide si daca o deschid fara incarcator nici nu se deschide, ramane la logo-ul firmei si se inchide, iar cand o deschid cu incarcatorul arata ca are bateria mica! (Cand se inchide ca i-am scos incarcatorul are 100%). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sosostore a răspuns:

Aha, atunci o duci mai bine la un service sau poate stie sa o repare cel de la care ai luat-o, multi din vanzatori stiu sa si repare tabletele

9 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Cumpara alta baterie, e terminata, nu mai tine deloc...

| serau999 explică (pentru sosostore):

De unde gasesc alta baterie ca tableta mea e touch tablet 7 slim ct705 carrefour. E veche, dar buna, de unde fac rost de baterie?

| sosostore a răspuns (pentru serau999):

Intreaba si vezi daca aduc ei, daca nu va trebui sa cauti de la furnizori, sau importatori directi deoarece din afara nu ai cum sa importi baterii de tablete sau telefoane

| serau999 explică (pentru sosostore):

Nu crezi ca e mai usor sa o duc la service?

| sosostore a răspuns (pentru serau999):

Te referi de unde ai luat-o? daca o duci la un service si o desfac nu mai e valabila garantia

| serau999 explică (pentru sosostore):

Nu conteaza, nici nu cred ca are garantie.

| serau999 explică (pentru sosostore):

Ma ajuti si pe mine la o alta intrebare de amea?
Asta e: http://www.tpu.ro/......pe-el-imi/

Te rog! (Am Windows Vista daca ajuta cu ceva)

| sosostore a răspuns (pentru serau999):

Ah, nu ma pricep la jocuri. te-as fi ajutat dar nu cunosc

| serau999 explică (pentru sosostore):

Ok, mersi oricum.

| sosostore a răspuns (pentru serau999):

Aha, atunci o duci mai bine la un service sau poate stie sa o repare cel de la care ai luat-o, multi din vanzatori stiu sa si repare tabletele