| tdy a întrebat:

Salutare TPU! Știe cineva dacă pot separa sunetul jocului de cel al colegului de echipa când înregistrez? Folosesc Stream Labs dar am încercat și cu altele și nu merge, jocul și vocea colegului vine din aceeasi sursa, pot doar sa separ microfonul și sunetele de la Windows. Mulțumesc.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

La inregistrare sigur nu poti, e imposibil sa se creeze vreodata un astfel de soft laughing
Dupa inregistrare video cu sunet cu tot, exista programe pentru muzica cu care opresti unele sunete, apoi il pui inapoi in video!
E o operatiune foarte dificila cu multa bataie de cap si nu cred ca merita sa incerci...