| AlexAVR a întrebat:

Tocmai ce m-am certat cu unul pe SAMP si i-am facut post. A luat mute 30 de minute.
Omul dupa ce i-am facut post nu stiu cum a facut un nume identic, un server (jos stanga ce scrie) identic..si totul identic. + pe /id sa fie factiune si rank-ul meu.
Am luat ban..mai sunt si Co-Lider..cum pot sa fac sa demonstrez ca este fake ce a facut? Owner-ul spune ca totul este de la mine din PC, nimic nu figureaza strain de pe alte conectari..nu pricep.
Un sfat? Ce poate sa mai verifice admin-ul din moment ce in 3 zile primesc /uninvite.
M-am gandit ca a intrat pe contul meu.dar nu inteleg cum daca nu arata un IP strain. Ajutor va rog.
Topic-ul este acesta : >-- http://nqgaming.ro/panel/complaint/692

3 răspunsuri:
| AlexAVR explică (pentru BlackLighting29):

Foarte interesant.

| BlackLighting29 a răspuns (pentru AlexAVR):

Stiu, nu? Vroiam sa fiu pe locul 1 in topul zilei si sa-i fac un screenshot =)...