| AlexAVR a întrebat:

Tocmai ce m-am certat cu unul pe SAMP si i-am facut post. A luat mute 30 de minute.

Omul dupa ce i-am facut post nu stiu cum a facut un nume identic, un server (jos stanga ce scrie) identic..si totul identic. + pe /id sa fie factiune si rank-ul meu.

Am luat ban..mai sunt si Co-Lider..cum pot sa fac sa demonstrez ca este fake ce a facut? Owner-ul spune ca totul este de la mine din PC, nimic nu figureaza strain de pe alte conectari..nu pricep.

Un sfat? Ce poate sa mai verifice admin-ul din moment ce in 3 zile primesc /uninvite.

M-am gandit ca a intrat pe contul meu.dar nu inteleg cum daca nu arata un IP strain. Ajutor va rog.

Topic-ul este acesta : >-- http://nqgaming.ro/panel/complaint/692

1 răspuns:
| Celodrix a răspuns:

Posibil ca acel cineva sa te cunoasca in real si sa-ti fi dat ceva, un program sau o poza cu care sa-ti fi furat contul sau a folosit un fel de hack tool pentru a-ti inscena toata aceasta chestie.

Ownerii de pe jocuri gen samp sunt cam aiurea si nu verifica 100% tot ceea ce s-a intamplat cu contul tau.

Eu zic ca daca nu iti recuperezi tot ce ai avut, nu are rost sa te mai complici pentru ca adminii o sa fie cu nasul pe sus.

Asa ca ori incepi cu alt nume pe joc, ori te apuci de alt samp.
Alta solutie nu prea ai, decat daca gasesti gm intelegator.