| y0nut007 a întrebat:

VA rog frumos cine poate sa imi faca si mie un cfg pentru hns.Adica sa faca strafe atunci cand apas pe c.P.s sa nu faca strafe repede de tot sa mie nitel mai incet. vreau doar sa se bataie in parti cu a d doar cand apas pe c(space apas eu nu sa sara automat).

1 răspuns:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Alias +ajg "alias tog2 ajfg; alias sp1; alias _special af; af" ///
alias -ajg "alias tog2; sp2; alias sp1 sp0;-ssayg" ///
alias ajfg+ "+ssayg; alias ajfg ajfg-" ///
alias ajfg- "-ssayg; alias ajfg ajfg+" ///
alias ajfg "ajfg+" ///
alias sp1 "sp0" ///
alias sp2 "sp0" ///
alias sp0 "alias _special" ///
alias af "tog1; tog2; wait; special" ///
alias tog1 ///
alias tog2 ///
alias +ssayg "fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate"
alias -ssayg "fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate"

alias 1Toggle. jbrv "1Toggle.2.jbrv"
alias 1Toggle.2. jbrv "alias 1Toggle. jbrv 1Toggle.3. jbrv;+ajg; speak on;"
alias 1Toggle.3. jbrv "alias 1Toggle. jbrv 1Toggle.2. jbrv;-ajg; speak of;"
bind "kp_enter" "1Toggle.jbrv"

speak doop.activated