| VasileMoldova a întrebat:

Voi trece direct la TPU. Dat fiind ca sunt reducerile astea mari la Jocurile AC sunt indecis intre Assassin's Creed® Origins si Assassin's Creed® Odyssey. Din ce am vazut pana acum as prefera Origins desi multi zic ca Odyssey e mult mai bun, nu stiu... Odyssey mi se pare un joc ce nu isi are locul in seria AC. Voi pe care imi recomandati sa-l iau?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Oddysey lol. Mai mare, mai multe lucruri de facut, etc. Tine cont ca AC Odyssey se intampla cu vreo 400 de ani inainte de Origins, de aia nu prea are elementele de asasini pe care le stim. Eu personal as lua Oddsey acum, origins dupa, si apoi valhallalaughing

| VasileMoldova explică (pentru Wr3nch):

Am inteles. Multumesc pentru raspuns