| OxyG3N12 a întrebat:

Vreau sa le spun mai ales celor care joaca W.O.T (World Of Tanks) dar si celorlalti ca,cine stie, poate stiu si ei.Am descarcat jocul,am facut update tot.Dar cand mi-am facut contul, nu primeam e-mail-ul de confirmare al contului.Am incercat si cu alte conturi : 2 conturi de yahoo si 3 de gmail, si tot degeaba, nu primesc e-mail-ul de confirmare.Si am vazut ca pe site scria ceva de genu "Daca nu vedeti nici un email in Imbox, cautati in Spam" si tot degeba.Ce sa fac? Dau funda celui care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| FoorRocknrool a răspuns:

Fa-ti alt cont pe wargaming.com,si ar fi bine sa-l downloadezi de pe site-u worldoftanks.ru

| OxyG3N12 explică (pentru FoorRocknrool):

Mda...am spus World Of Tanks in loc sa zic World Of Warplans. Zimi cu acesta ce sa fac.

| OxyG3N12 explică (pentru FoorRocknrool):

Man scuze am zis W.O.T si am vrut sa zic W.O.Wp (World Of Warplans)... spune-mi ce sa fac cu acest joc

| FoorRocknrool a răspuns:

Deci intra pe http://worldofwarplanes.com/ si in dreapta este joaca gratis iti faci cont si iti vor pune niste intrebari vei raspunde si pe email iti vor trimite un site de unde sa-l downloadezi funda?

| OxyG3N12 explică:

Scuzeee....am vrut sa zic World Of Warplans si am zis W.O.T happy.Te rog spune-mi ce sa fac cu W.O.Wp