| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,vreau sa-mi deschid server de metin, si m-am uitat pe la firme de host si am gasit ""zona mea"" ce spuneti despre aceasta firma de host, asta daca o stiti?

4 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Da am auzit de ea si eu mi-am facut server de la ea si la inceput mi-au cerut 3 euro si dupa 1 luna mia creit 54
de euro

| RaduDenis a răspuns (pentru EMKing):

Imi recomanzi o alta firma?

| EMKing a răspuns:

Da iti recomand Gameforge

| anonimus22222 a răspuns:

Vrei host de SaMp; Cs; Minecraft; Metin foarte ieftin? Vrei asistenta sau vrei sa iti scriptam ceva? adauga mihai.andy1@yahoo.ro si iti dau detalii