| DanArcalean a întrebat:

Salutare TPU,vreau sa va intreb ceva legat de MTA(Multi Theft Auto,un fel de samp,doar ca mult mai evoluat,parerea mea,si apropo ma adresez cu aceasta intrebare,cunoscatorilor,celor care chiar joaca,si au cunostiinta despre acest joc,au cunostinte vaste legate de acest joc),intrebarea era in felul urmator: Cand intru pe vreun server de MTA,modurile,atunci cand se descarca, modurile de masini,skinuri,etc,le gasesc la mine, in MTA/mods/deathmatch/resources, si vreau sa intreb pot sa folosesc spre exemplu urm.fisiere:A8.dffc si A8.txd,atentie! am folosit alte fisiere cu denumirea de bmw760li.dff(fara acea litera "C",doar simplu:dff/respectiv dff si txd,si au mers acele moduri,dar vreau sa intreb cele cu dffc, sunt la fel ca si dff, sau nu le pot folosi pe cele dffc? Eu le foloseam astfel pe cele cu Bmw760li.dff si bmw760li.txd,le copiam de acolo si le bagam in samp,pentru ca joc si samp, si mergeau, dar cand am luat A8(Audi).dffc si A8.txd,nu mergeau si se bloca jocul,si vreau sa stiu daca pe aceste fisiere cu dffc le pot folosi macar pentru MTA, sau nu le pot folosi deloc? Macar pe MTA sa le folosesc, ca intr-un viitor apropiat dorec sa-mi deschid un server de MTA.Multumesc anticipat...