| XxXAl3x2014XxX a întrebat:

Vreau sa vind acest cont de steam :http://olx.ro/......it.html.Ma puteti ajuta? Cum as putea vinde mai repede acest cont de steam si cum? Daca este cineva din Deva si vrea steam-ul va rog dati-mi un pm sau sunati la nr de telefon de pe anunt. Nu dau teapa! Daca gasesc un cumparator,mergem la o sala de jocuri,se plateste, trec pe e-mailul sau si gata! :) DAU VOT + FUNDA!

2 răspunsuri:
| KaSS a răspuns:

Incarca sa mai postezi asta pe site-uri de gamming unde lumea este interesanta.

| XxXAl3x2014XxX explică (pentru KaSS):

Mi-ai putea da pe privat niste site-uri? Nu prea stiu romanesti