| copoha131 a întrebat:

Salutare tutoror,

Vreau si eu sa stiu cum pot dona pe cs 1.6 adica prin cartela reincarcabila.
Ma duc la chiosc, imi iau cartela de ex cu 5 euro cu minute, si ii dau codul respectivului fara sa activez cartela sau?
(Nu vreau sa donez prin banca sau direct sa ma duc la o retea sa dau banii)

Răspuns Câştigător
| BogdanChu a răspuns:

In primul rand cumperi o cartela reincarcabila nu o cartela pe care trebuie sa o activezi. De cele mai multe ori te pune sa trimiti un mesaj la ex. 1234 si urmezi instructiunile; sau ii dai direct codul de reincarcare, dar sa ai grija sa nu fii furat.

1 răspuns: