| AndreiMereut a întrebat:

Salutare tutror! Am o intrebare cu care sper sa ma puteti ajuta. Astazi mi-a fost spart si furat contul de steam. Pe cont am utilizat un card pentru tranzactii. Intrebarea mea este urmatoarea: Persoana care mi-a spart contul poate sa imi folosesaca cardul?

Răspuns Apreciat de Editori
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, pentru tranzactii pe Steam, da. Pentru alte tranzactii pe alte site-uri, nu, deoarece au nevoie de mai multe date decat ceea ce ofera steam.

| AndreiMereut explică:

Multumesc mult! Am auzit ca are nevoie de codul ccv de securitate pentru a face tranzactii, ceea ce nu il are, deci nu are acces.