| IBroKen a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema cu Metin2Ro cand incerc sa intru in "Metin2Lunch.exe" la 50% imi apare o astfel de eroare "metin2launch.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." si dupa mi se blocheaza jocul si ma scoate din el, iar apoi imi apare "The game Metin2 Crashed" ma puteti ajuta va rog frumos

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Instaleaza net framework http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30653

| IBroKen explică (pentru TechGuyTpu):

L-am instalat 4.5 tot nu mergeacrying am incercat cum a zis si GM-ul nu stiu ce are si imi mai da si erori la descarcaresad

1 răspuns: