| Shady4fcs a întrebat:

Salutare tuturor.Am si eu o problema:cand intru pe un server de counter strike 1.6 nu imi arata bine rankul(abia se reseteaza topul si eu am 25000kils cu 25512 deaths-de ex.).tin sa precizez ca pana acum nu am avut aceste probleme pe acest server, asta pana cand s-a schimbat host ul serverului..nu stiu ce sa fac sa imi apara din nou rankul bine..va multumesc

3 răspunsuri:
| vRaJe a răspuns:

Salut.Incearcă sa nu scrii /rank ci /rankstats. Sper ca te-am ajutat!

| Marius692 a răspuns:

Intreaba detinatorul serverului, sa nu fie oprite din serverhappy

| Shady4fcs explică:

Nu conteaza ce scriu rank-rankstats..si nu este oprit rankul la server.sunt cateva persoane care au aceastra problema, am si admin pe acel server, nici ownerii nu au idee de ce da aceasta eroare.