| ContiuAlex1991 a întrebat:

Salutare tuturor! Imi puteti spune si mie un site (in afara de cel de la google play) de unde pot descarca monster legends pentru android (nu guide sau ceva de genul)?

3 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Incearca pe MagazinPlay!
Bafta

| YORaduYO a răspuns:

Pentru orice joc cu bani ex : Angry Birds sau Plants vs Zombie exista o extensie (exe, png, txt,... ) anume apk! Intrii pe google la telefon si bagi asa :
pentru hack :
numele jocului apk hack download
fara hack :
numele jocului apk download

PS: Nu merge hack-ul pentru jocurile online adica Castle Clash sau Clash of Clans!

| ContiuAlex1991 explică (pentru YORaduYO):

Pai am scris pe google monster legends apk si imi dadea doar monster legends guide sau hackuri pentru PC. Iar pe google play nu-mi apare, dar imi merge, deoarece multe jocuri nu le am de pe google play, ci de pe alte siteuri si sunt aceleasi versiuni si functioneaza, dar numi apar pe google play. De aceea am nevoie de un site de unde sa descarc monster legends.