| MihaelG a întrebat:

Salutare tuturor! Mai am 7440 MB dintr-o promoție de la myvodafone și totuși când intru pe Youtube scrie chestiile astea:,, a apărut o problemă cu răspunsul primit de la rețea si,, a apărut o problemă la conectarea la rețea " cu toate că net după cum v-am zis. Dacă este cineva care știe despre ce vorbesc si ma poate ajuta il rog sa o facă. Mulțumesc mult. Si aștept rezolvări dacă se poate.nu am știut unde să încadrez aceasta întrebare.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca e asemanator cu ce fac cei de la Orange, pentru a folosii acei mb trebuie sa ai o optiune activa in momentul de fata, altfel nu ii vei putea folosii.

| GL757W a răspuns:

Este simplu cand face asta inchide si deschide telefonul, am intampinat si eu problema, daca nu merge du-te pana la un centru Vodafone si o sa se rezolve.