| EduardOEN a întrebat:

Salutare tuturor. Tocmai am cumparat un pc refurbished si am o problema de rezolvat. Cei de unde l-am cumparat raspund foarte greu. Cum inchid luminile colorate de la ventilatoare? Am observat pe Youtube ca acolo se discuta despre inchiderea luminilor atunci cand este pc`ul inchis sau in sleep. Eu nu am problema aia. Toata problema asta tine de un software general sau totul este complet diferit? Adica fiecare pc are modul lui de a le inchide?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Atentie, nu ai voie sa-l desfaci PC-ul, ca pierzi garantia de 3 luni!
Du-l la ei inapoi si-i scot ei integratul cu luminile colorate.