| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Tocmai am descoperit un nou joc Watch Dogs 2 si celelalte versiuni, e mai fain ca gta 4-5? E la fel? E greu de instalat? Care este diferența dintre jocuri?

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA, e mai bun ca gta! Nu e greu de instalat! Diferenta: WD e shooter, GTA e... un rahat pe bat! laughing

| Wr3nch a răspuns (pentru lpavel):

Hai sa nu aruncam cu noroi gratuit. Toata lumea stie ca Watch Dogs, Saint's Row si n alte jocuri imita GTA, si niciunul nu bate GTA 5.

| lpavel a răspuns (pentru Wr3nch):

Fiecare cu parerile lui dar eu unul NU suport GTA! Dupa mine e unul dintre cel mai tampit joc scos vreodata...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru lpavel):

Arunci cu gunoi aiurea, doar pentru ca nu iti place genul, sau te-au depasit misiunile laughing

| lpavel a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

M-au depasit misiunile? Nu exista joc care sa nu-l pot termina! Ma confunzi cu un putoi ca tine care alte jocuri nu stiti decat GTA, CS, Metin LOL etc Astea eu nu le numesc jocuri ci pierdere de timp... Hai la o cursa de Need for Speed si te convingi!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru lpavel):

Ai pus cam multe jocuri acolo, de Metin si LOL nu m-am atins laughing
Nu sunt gamer, am viata reala.

| lpavel a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Daca sunt gamer asta nu inseamna ca nu pot avea o viata! Doar ca pe primul loc la mine sunt jocurile... laughing

| PainTech a răspuns:

E mai fain ca GTA?
Intrebarea e irelevanta daca nu ne spui ce inseamna fain pentru tine, cum ar trebui sa fie un joc ca sa il adori. Fiecare are propriile idei, propriile preferinte.

Care e diferenta intre jocuri?
E alta tematica, alte mecanici, alte personaje, alta poveste.
E ca si cum ai intreba care e diferenta intre mere si pere.

E greu de instalat?
Nu.