| MalinTrip a întrebat:

Salutare tuturor!
Vreau sa imi cumpar un Xbox One(sa joc Fifa online)si atunci ar trebui sa cumpar si un Smart TV care se conecteaza la internet sau se conecteaza Xbox-ul la internet? Si daca s-ar conecta Xbox-ul la internet prin ce se conecteaza(prin cablu sau prinde semnalul de la router)?

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat smart TV, xbox-ul se conecteaza automat la reteaua ta de WiFi de la router

| MalinTrip explică (pentru alexboss2020):

Mersi!

| alexboss2020 a răspuns (pentru MalinTrip):

Vezi daca nu se conecteaza automat, trebuie sa scrii tu parola
Ce jocuri ai pe Xbox one?

| MalinTrip explică (pentru alexboss2020):

Inca nu l-am cumparat dar o sa mi-l iau cu editita de Fifa 17 luna asta si la craciun o sa imi iau si Fifa 18

| alexboss2020 a răspuns (pentru MalinTrip):

CR7 good daca vrei sa faci fifa cu mine