| Metin2Funboy4 a întrebat:

Salutare, va rog imi spuneti o metoda de a face bani pe metin2fun, va rog fara linkuri la diferite site-uri sau videclipuri,sa-mi lamuriti bine, clar si cuprinzator. Daca voi face ceva bani cu metoda propusa, dau funda!

1 răspuns:
| Gabitzu9292 a răspuns:

Pai cel mai usor e prin vanzare de itm adica fa-ti farmer du-te v2 v3 du-te sparge metine daca e du-te si in turnul demonilor pentru bani cu un cont de lvl 40-50 dar itm bune preferabil war-sura