| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a întrebat:

Va rog sa imi ziceti si mie un server privat bun de metin no hamachi pvm pvp nu doar pvp pentru ca aia e pomana in fine, as vrea sa se faca banii relativ repede si sa cresti repede numai ca itm sa nu fie la magazine sau sa fie foarte ieftine, ceva de genu cumpar o batalie+9 cu 250kk si din ea fac eu siri il fac+9 si din el sa iasa alta dar nu cu multe evolutii VA ROG FRUMOS!

Răspuns Câştigător
| Rayus a răspuns:

Sky metin2 la negustor pana la sabie 12 stafi e tot de plus 9 dar pana la otel e plus 8, 6, 2 si multe alte chesti tari joaca. Funda?

2 răspunsuri:
| Bebe_9747 a răspuns:

Metin2classic.eubit.net. faci bani repejor si ai si iteme in shop-uri happy

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică:

Bebe faci bani usor pe naiba Ownerul e de rahat si serverul la fel la lvl 20 pe metin2mania aveam 30kk pe asta nici 1kk nu am facut cel mai handicapat server e ala pe care mi l-ai dat tu