| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa joc assassins creed brotherhood multyplayer! Ca imi zice ceva de punkbuster! Am aflat ca trebuie sa-l descarc! L-am descarcat si tot nu-mi merge! Va rog spuneti-mi ce sa fac! Raspunsul cel mai bun primeste funda! Plz ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Warw723 a răspuns:

Punkbuster nu are de-a face cu jocul la punkbuster este vorba despre cei cu cheaturi dar despre joc poate nu iti merge deoarece nu la-i poate full sau trebuie sa ai crack la el ca sa mearga.

| Dimitrix a răspuns (pentru Warw723):

Full cumparat din magazin. Si atunci dc unui coleg ii aparea la fel ca si mie cand dorea sa joace online si dupa ca si-a tras punkbuster i-a mers?

| Masonul a răspuns:

Pai i-a mers lu prt tau pentru ca e full cumparat happysi de asta