| lucianos222 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, dar nu stiu ce sa aleg. as vrea ceva in gen : android, camera minim 3.2 mpx, touch screen (ecran ceva mai mare) preferabil Nokia, si sa fie rezistent! Dau funda!
PS: Un top 10 ar fi perfect! Multumesc!

5 răspunsuri:
| Hutzy95 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy mini 2 asa ma gandeam si eu ca tine inainte sa il cumpar dar am vazut ca ala e fain de ala am eu

| lucianos222 explică:

Am uitat sa mentionez ca as vrea sa mi-l cumpar pe puncte facute din incarcari + ceva dif. de bani! (deci nu prea scump)

| Horiaaaq a răspuns:

Salut. Eu iti recomand Samsung Galaxy Mega ( daca vrei ceva MARE! ). Are 6.3 Inch, Camera 8 Mpx, e destul de ieftin... Si chiar se merita. Il am de o luna si sunt foarte multumit de el. Pretul e intre 1600-1900 (depinde daca il vrei pe 16GB sau pe 8). Eu am dat 18 mil cu 16 GB din QuickMobile. Numai sa nu fie problema cu Marimea. Sper ca am reusit sa te ajut.

| lucianos222 explică (pentru Horiaaaq):

Ceva mai ieftin. dar cred ca un Samsung galaxy mini 2 ar fi bun. ce parere ai?

| Horiaaaq a răspuns (pentru lucianos222):

Da. E bun si ala happy A avut un coleg si e fain happy