| BoBoBaa96 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un xbox one 500gb plus 2 manete unul alb unul negru si cu urmatoarele jocuri:
FIFA 17
THE WITCHER 3: Wild Hunt
MAFIA III
Forza horizon 2
RYSE Son of Rome
RIDE
Se merita 1 000 lei? (Este SH)

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Da merita, dar eu zic sa iti cumperi din magazin pentru ca e mai bine chiar daca nu o sa iti mai ramana bani de jocuri nu iti recomand sa iti iei SH, daca iti iei mergi pe riscul tau!

| PoweredLights a răspuns:

Eu zic ca merita (pentru ca are jocurile) dar ti-as recomanda sa iei un xbox cu 1TB memorie.

| SimoneGanu10 a răspuns:

Eu as zice ca merita. Jocurie sunt bune si fiecare dintre ele au avut recenzii bune(mai putin mafia 3), si sunt unele dintre cele ami bune jocuri, mai ales ca printre ele ai si doua jocuri exclusive.