| Sorin_Constantin_2002 a întrebat:

Salutare, vreau să-mi fac un cont de steam, este gratuit, nu? Doar când cumpăr jocuri trebuie să plătesc

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

E gratuit, și dacă cumperi jocuri cu bani normal că plătești laughing ce întrebare

| notefree a răspuns:

Sa iti faci cont este gratuit
Dar contul iti este limitat ca de exemplu nu poti sa pui riview-uri la jocuri, sa adaugi persoane in lista de prieteni(persoanele te pot adauga dar tu nu poti)
Dar il poti debloca cand adaugi 5 euro in steam sau faci o achizitie de 5 euro si l-ai deblocat pe viata
La plata cu jocuri normal ca platesti dar sunt si jocuri gratis

| Dragusin_Flavius_1997 a răspuns:

Salut, da contul pe steam este gratuit, sunt si jocuri gratuite dar mai urate normal. Nu este chiar atat de greu sa iti faci un cont doar trebui sa verifici dupa e-mail. Succes