| Klaus a întrebat:

Salutare!
Vreau si eu niste nume de jocuri pentru PC multiplayer. ceva de jucat cu prietenii. Fara metin2 sau alte porcarii dinastea.Niste jocuri diverse de la League of Legends sau Dota 2 pana la Counter Strike.

Multumesc anticipat! (FUNDA!)

Răspuns Câştigător
| rRamses a răspuns:

Left 4 Dead 2 (il poti juca online cu garena sau tunngle)
Call of Duty Modern Warfare 1, 2 (cu gameranger, garena)
Fifa 07-11 (gameranger)
Pes 2015 (steam)
Team Fortress 2 (steam)
Nfs mostwanted (gameranger)
Nfs World (nu iti trebuie vreun program sa il joci online)
Minecraft. si mai sunt dar nu mai stiu.
Toate alea din paranteza sunt programe cu care poti juca online acele jocuri si altele.

3 răspunsuri:
| JustiNkov a răspuns:

Euro Truck simulator de pe steam.
Sau Cs:go, daca esti fan a seriei NFS, Poti incerca NFS Worldbig grin. mersi mult :*.

| LegendGood a răspuns:

Smite, War Thunder, Need for Speed, Fifa 08, 09, 07, Team fortress, Minecraft

| GaBeLo10 a răspuns:

Shaiya, Drakensang eu pe astea le joc si sunt misto. Funda?