| Cristian_Rizea_1998 a întrebat:

Salutari acum cateva zile am comandat o tastatura iluminate x by serioux keriam (resigilata)atunci cand am terminat de instalat tastatura ma trezesc ca nu merg tastele cum trebuie cand apas F G ba mi se deschide foldarul cu poze ba ma trezesc cu o fereastra noua deschisa de asemenea celelalte taste nu merg.A doua zii am instalat iar tastatura si nu mai fave fite deloc dar dupa ce am scos-o din pc sa ill curat si am bagat-o iar ma trezesc cu prima problema cu tastele.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

De ce crezi ca era resigilata? Cel putin acum ai sansa sa inveti ceva... happy