| Stefan03 a întrebat:

Salutari! Am GTA V pe Steam si vad la toti YouTuberii ca sa joaca asa-numitul "GTA Real Life". Cum se acceseaza? Prin intermediul launcher-ului FiveM? Este vreo diferenta dintre Real Life si Serverele normale? (In mare as dori, va rog, sa imi explicati ce e acest FiveM)

Răspuns Câştigător
| mAkKaX a răspuns:

FiveM este o aplicatie pracic care hosteaza diferite servere de GTA V, servere de Roleplay, ai masini din viata reala Voice chat si multe alte chestii iti recomand jocul e super,
Funda te rog

1 răspuns:
| denisQ00 a răspuns:

Buna! Deci FiveM este un fel de SAMP doar ca na e gta 5, serverele sunt separate ( sunt facute de comunitate ) Iti descarci fiveM si dupa ce ai urmat toti pasii care iti zice programul trebuie doar sa te loghezi cu contul de Rockstar Games, si sa ai steam pornit. Sper ca te-am ajutat daca mai alte nelamuriri sa imi spui, iti las discord meu ca sa ma contactezi daca ai nevoie de ajutor. King_Seby#7832